2019. augusztus 07. 18:15:05  nyomtatási kép

WKW ETO FC GYŐR
-

3-0 (1-0)

Mestermérleg:

Boér Gábor: A találkozó elején is jól kezdtünk, melynek gyümölcse volt, hogy meg tudtuk szerezni a vezetést, de utána nem nézett ki jól a játékunk. A második szerencsés gólunk után megnyugodtunk, és ekkor már azt nyújtották a fiúk, amit elvárunk tőlük. Óriási skalp ez nekünk.

Csertői Aurél: Sajnos a saját csapatomról ma nem tudok jót mondani, rengeteg hibával, pontatlanul futballoztunk, szünet után kicsit feljöttünk játékban, de a kapu előtt ismét kimaradtak a helyzeteink, a második bekapott gólunk azonban demoralizáló volt. az ETO megérdemelte mai győzelmét, sajnos mi nem nyújtottunk olyan teljesítményt, amiért pontot érdemeltünk volna.

Szépszámú közönség előtt csaptunk össze a másik győri csapattal, a nagy múltú ETO FC-vel. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, de az ETO a szünet előtt vezetést tudott szerezni egy fejes góllal. Azt lehetett érezni, hogy Csertői mesternek sikerült a csapatát feltüzelni a szünetben, de a 63. percben egy óriási kapushibának köszönhetően már 2 gól lett a hátrányunk. A szerencsétlen gól után szétesett a csapat játéka és a végjátékban még tudta az ETO növelni előnyét és a 73. percben beállította a 3-0-as végeredményt.

2019.08.07. 19:00 | Merkantil Bank liga, 2. Forduló | Győr, ETO Park

Játékvezetők: Pintér Csaba - Huszár Balázs, Király Krisztián - Gaál Ákos

WKW ETO FC GYŐR: Horváth Tamás - Dvorschák, Vashkeba, Bagi, Szánthó, Vári, Andric (Horváth Zoltán), Szimcso, Vukasovic, Charizopulos, Kovács Krisztián

Cserék: Gyurákovics, Kalmár, Horváth Zoltán, Tar, Domonkos, Hidi, Gránicz

Vezetőedző: Boér Gábor

GYIRMÓT FC GYŐR: Pálfi - Koltai (Szabó Lukas), Nagy Patrik (Tóth Bence), Lipták, Heffler, Szarka, Vass, Hudák, Zeke, Villám, Lázár (Varga Péter)

Cserék: Rusák - Tóth Bence, Széles, Szabó Lukas, Varga Péter, Éri, Orbán

Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerzők: Szánthó (42.p.), Dvorschák (63.p.), Horváth Zoltán (73.p.),

Sárga lapok: Dvorschák

Piros lapok:

Tudósítás:

93.p. 3 perc hosszabbítás után a játékvezető hármas sípszava vetett véget a küzdelemnek

76.p. csere minálunk: Varga Péter lépett pályára Lázár helyett

73.p. Szánthó bal oldali beadását fejelte a kapu jobb oldalába Horváth Zoltán 3-0

69.p. Vass Ádám távolról indított lapos lövése  centiméterekkel ment a kapu mellé

63.p. Dvorschák félpályáról előre rúgott felszabadítása lepte meg Pálfit és pattant át kapusunkon a labda 2-0

62.p. csere minálunk: Nagy Patrikot Tóth Bence váltja a pályán

62.p. csere a hazaiaknál: Andricot Horváth Zoltán váltja a játékban

55.p. Dvorschák rúgta meg csúnyán hátulról Nagy Patrikot amiért sárga lapos figyelmeztetésben részesült

54.p. Heffler jobb oldali szögletét Szarka fejelte a kapu mellé

46.p. elkezdődött az második félidő

Szünetben: Koltai Tamást Szabó Lukas váltja a pályán

45.p. az első félidő vége

42.p. Bagi egy cselt követően ívelt a kapu elé ahol Szánthó érkezett és a gólvonalon ledermedő Pálfi mellett 4 méterről a kapu bal oldalába fejelt, így hazaiak megszerezték a vezetést 1-0

15.p. Bagi 8 méterről megkísérelt fejese a kapu fölé ment

0.p. elkezdődött az első félidő, az WKW ETO zöldben, míg mi a szokásos sárgában játszunk